Sevgililer günü masası dekorasyonu

Yılbaşı, bayram masası olur da sevgililer günü masası olmaz mı? Pek ala olur.. Sevgililer günü yaklaşıyor. Kapitalist sistemin uydurması bunlarcılık, sevgi bir güne sığdırılmazcılık bir yanda sevgililer günü kutlamazsak olmazcılık diğer yanda 🙂

Sevgi bir gün gösterilip yılın diğer 364 günü saklanacak bir şey değil elbette ancak tek düze hayatlarımıza bir renk bir heyecan katmanın da bir zararı olmaz herhalde..

Sevgililer gününde dışarıda yemek gibi bir programınız, özel birşeyler hazırlayacak zamanınız yoksa dahi 5 dakikada bu keçeden çatal-bıçak sunumunu hazırlayarak sevgililer günü ruhunu yakalayabilir, masanıza kolayca renk katabilirsiniz.


Sevgililer günü masası için bu keçeden kalp çatal-bıçak sunumunu hazırlamak eğer malzemeniz hazır ise gerçekten baştan sona 5 dakika sürüyor.

Keçe kes yapıştır olarak kolayca kullanılabildiği için kendin yap projelerinde çok kullanışlı, kolay ve hızlı bir malzeme. Daha önce keçeden yılbaşı masası dekorayonu ve kahve kılıfı / tutacağı hazırlamıştım, keçe ile çalışmaktan hoşanırsanız o projelere de göz atmanızı öneririm.

Gerekli Mazlemeler ;

  • Keçe
  • Kalp şeklinde kalıp
  • Makas

Yapılışı ;

Eğer 1 defada düzgünce çizemem derseniz ki ben çizemem önceden bir kağıda tabağınızın boyutlarına uygun kalp kalıbı çizerek başlıyoruz. Daha sonra bu kalıp ile keçeye kalp çizip kesiyoruz. Son olarak çatal-bıçağın gireceği enine iki çentik kesiyoruz. Baştan sona yapımını videodan izleyebilirsiniz.

Sevgililer günü masası için bu sunumu hazırlarsanız, instagramdan bizi de etikletmeyi unutmayın 🙂 https://www.instagram.com/benbunuyaparimki/

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir